Pařížská dobrodružství

Dneska jsme si pro vás připravila článek plný fotek. Když tu se mnou byl D., měla jsem o zábavu fakt postaráno. Nikdy by mě nenapadlo, že se tady potkám s někým z ČR.  Plán pro naše společné 3 dny zněl takhle – budeme dělat věci, co dělaj místní. Což je ten nejlepší nápad na světě!  A už žádny další okecávání, jde se na fotky.

DSC_0001První cesta RER (místní síť příměstských vlaků). Co by za to lidi v Praze dali, kdyby jim spoj do centra jel každejch 15 minut!

DSC_0012První zastávka? Montmartre, to je přeci jasný. Vlastně jsem se celou dobu motaly okolo, protože to tam má krásnou atmosféru. A ne, nemůžu se s tou sochou vyfotit normálně, jako většina lidí, musim se zavěsit.
DSC_0016Nejkrásnější domek, co jsme tam našlyDSC_0018Dokázala bych odsud koukat na Paříž hodiny. Žádná Eiffelovka.
DSC_0024Slavné Sacré Cœur. Hledáme místo k usazení.DSC_0036Vybráno! Nohy nahoře, vínečko, sýry, bageta, olivy. Čekáme na info, kde se večer něco děje.
DSC_0050Míč byl jak přilepenej, možná bez toho „jak“. Ale stejně chapeau :)
DSC_0060Na koncertě! Víno máme schovaný venku pod autem, chodíme ho tajně upíjet. Věnujte prosím pozornost kytaristově tričku kapely The Dillinger Escape Plan, díky.
DSC_0069Jsme na nádraží Saint-Lazare, je po půlnoci a jsem šťastný. Jedeme se domů trochu vyspat.DSC_0073Kolo, Eiffelka, parčík. Chybí jenom zapálená cigareta a máte celou Paříž v rámečku.DSC_0076Lelkování u Seiny, nabírání energie.DSC_0085Chytámě štěstíčko.DSC_0106A taky chodíme za kulturou. Cestou k Musée de quai Branly. Malý pralesík hned vedle Eiffelovky.DSC_0111 DSC_0119 DSC_0121Potkat tohle v noci, nemálo se leknu.DSC_0126Pikničíme pod věží a otravujeme další turisty.DSC_0132Nohy nahoře a je nám fajn druhej den po sobě.DSC_0145Pořád se nedokážu rozhodnout, jestli mi přijde krásná proto, že prostě je nebo proto, že to o ní všichni říkají.DSC_0148Ano, opět jsme na Montmartru. Letní kino a hlava na hlavě. Kupovidu se nikdo nevzteká, nikomu tu nevadí, že se na něj trochu lepíte.DSC_0150Měly jsem parádní výhled, když se všichni usadili.DSC_0154Dokoukáte půlnoc v Paříži (což je mi mochodem strašně kouzelnej film), koknete za sebe a tam tahle nádhera. Navíc je půlnoc a jste v Paříži. K nezaplacení.

Reklamy
Comments
2 komentáře to “Pařížská dobrodružství”

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: