Vyrobte si vlastní hrnečky

Co k tomu potřebujete? Jakýkoliv bílý hrneček (Ikea to jistí) a barvy na porcelán. Do barev asi budete muset trochu zainvestovat, ale za tu srandu to stojí. Seženete je v každých lepších výtvarnických potřebách, takže třeba ve Zlatý lodi nebo v Papírovém obchodě (tam jsem kupovala já).

DSC_0003Připravte se na složitější start, hrneček je prostě mrcha. Klouže, je zaoblenej a navíc si není kde opřít ruku. Já jsem s tím chvíli bojovala. Teda předtím jsem musela vyřešit co na hrneček vůbec namaluju. Začala jsem nejsložitější věcí na světě – puntíky. Po zaschnutí zůstaly plastický, takže mám navíc hrnek masážní a to se vyplatí.

DSC_0008 (2)A pak už jsem si byla jistá v kramflecích a mohla jsem se pustit do svého motivu. Tím se překvapivě staly vlčí máky a makovice. Poslední dobou je to fakt posedlost a vůbec netuším, kde se to vzalo.DSC_0007Květ nevyšel úplně podle představ, ale když máte obětuce levý jako já, tak se s tím usíte smířit :) Makovice jsou na to výrazně líp, protože jsou prostě lepší. DSC_0005 (4)Každopádně je to prima zábava na propršené dny, jako je tenhle. Máme doma ještě 5 bílých hrnků, tak jsem zvědavá, co s nimi provedeme (pokouším se totiž přemluvit rodičovstvo, aby si taky pomalovalo vlastní).

Jak se vám líbí můj hrneček? Zkoušeli jste někdy malovat po nádobí?

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: